druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Rozvrh pravidelných hodin


V rozvrhu najdete pouze pravidelné hodiny. Dílny a výjimečné večery najdete v jejich samostatných sekcích.

Pondělí

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
15:30 – 17:00 Současný tanec (Lucie Klosová) začína 7.1.
17:00 – 19:00 Divotvorné divadlo (Ester Kočičková)
19:00 – 21:30 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová) začíná 4.3.

Úterý

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace (Lucie Klosová) začíná 8.1.
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová) začíná 8.1.
16:30 – 18:00 Qigong (Soňa Šťastná) začíná 5.2.
18:20 – 19:20 Feldenkraisova metoda (Ester Jánošiová)
začíná 15.1.
19:30 – 22:00 Tanec Movement Medicine (Kateřina Stejskalová) začíná 8.1.

Středa

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Lehounké létání (Zita Pavlištová) začína 9.1.
12:00 – 13:30 Kundalini gong jóga (Irena Šorfová) začíná 9.1.
16:00 – 17:55 Kontaktní improvizace (Zita Pavlištová) začína 9.1.
18:00 – 19:30 Hlasová sekce (Markéta Dvořáková) začíná 13.2.
19:30 – 22:00 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová) začíná 6.3.

Čtvrtek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace (Zita Pavlištová)
16:30 – 18:00 Qigong (Soňa Šťastná) začíná 7.2.
18:00 – 20:00 Hraj… si – divadelní improvizace (Filip Karda) začíná 17.1.
20:00 – 22:00 Kiva Vibe (Dubravka Radonjic) začíná 3.1.

Pátek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Lehounké létání (Zita Pavlištová)
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová)
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace