druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Prázdninový rozvrh pravidelných hodin

Pondělí

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)

Úterý

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová)
19:30 – 22:00 INdeepenDance (Kateřina Stejskalová)

Středa

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)

Čtvrtek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
20:00 – 22:00 Kiva vibe – taneční seriál (Dubravka Radonjic)
nekoná se 29. srpna

Pátek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Lucie Klosová, Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace

Rozvrh pravidelných hodin od září 2019

Tento rozvrh není ještě kompletní, berte ho prosím jako orientační. Budeme ho doplňovat o další nové lekce, takže se nezapomeňte občas podívat, co nového chystáme.

Pondělí

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
15:30 – 17:00 Současný tanec (Lucie Klosová) začíná 23.9.
19:00 – 21:30 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová) začíná 30.9.

Úterý

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Kontaktní improvizace (Lucie Klosová) začíná 24.9.
12:00 – 13:00 Polední jóga (Míša Brožová)
16:30 – 18:00 Čchi Kung – cvičení pro tři úrovně zdraví (Soňa Šťastná) začíná 17.9.
18:20 – 19:20 Feldenkraisova metoda (Ester Jánošiová)
ucelený cyklus 10.9. – 22.10.
19:30 – 22:00 INdeepenDance (Kateřina Stejskalová)

Středa

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Lehké létání (Zita Pavlištová) začíná 11.9.
12:00 – 13:30 Kundalini gong jóga (Irena Šorfová) začíná 4.9.
16:00 – 18:00 Kontaktní improvizace (Zita Pavlištová) začíná 11.9.
18:00 – 19:30 Hlasová sekce (Markéta Dvořáková) začíná 11.9.
19:30 – 22:00 Mohendžodáro (Olivie Pospíšilová) začíná 2.10.

Čtvrtek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
16:00 – 18:00 Lehké létání (Zita Pavlištová) začíná 26.9.
18:00 – 20:00 Klub hráčů (Filip Karda) začíná 12.9.
20:00 – 22:00 Kiva Vibe (Dubravka Radonjic)

Pátek

07:30 – 09:00 Ranní hřiště tance (Zita Pavlištová)
(Chystáte-li se přijít, pošlete večer před tím SMS na 723 253 757)
09:30 – 11:30 Lehké létání (Zita Pavlištová) začíná 27.9.
18:00 – 20:00 Kontaktní improvizace pro začátečníky (Zita Pavlištová) začíná 27.9.
20:00 – 22:00 Džemy kontaktní improvizace