druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Ponořeni v extázi

synergie tantra-jógy a extatického tance

neděle 19. ledna 19:00 – 22:00

Extatická radost je naše podstata. S ní se rodíme. Je tím, čím opravdu jsme. Připojte se k nám v tento večer, v němž se naše těla a srdce spojí s naší divokou energií. Jestliže tantra-jóga připraví tělo, uvolní tenze, které brání proudění potěšení, pak v synergii s ní může být následující tanec úchvatným prožitkem.

Potěšení je naše přirozenost a čeká jenom na to, až ho pocítíme, až se do něj uvolníme. Tantra-jóga nás naladí na nejrůznější frekvence potěšení, jakými jsou dech, tlukot srdce a proudění a vibrace těla, uvolnění a zvýšená citlivost.

Když potom tančíme, probouzíme se, odvazujeme se a jsme uvnitř šťavnatí, bavíme se a zapomínáme na všechny těžkosti, které si s sebou nosíme. V tanci začínáme být opravdoví, svobodní, sami se sebou smíření. Pohyb, to je nářez. Když se skutečně odevzdáváte svému vlastnímu rytmu, vypadáte hustě, tak působivě, tak tajemně, tak svůdně – tak, jak hluboko uvnitř doopravdy vypadat chcete, ale nevěříte, že vypadáte.

Extatický tanec je meditace v pohybu, svobodná forma. Žádné taneční kroky, žádná možnost udělat něco špatně.

Kirsty Yogini (Anglie) a Atmo Chaitanya (Lotyšsko)

Potkali se před mnoha lety a prošli spolu cestu objevování. Poznali jaké je být člověkem, cítit živost, jemnost a srdcem se spojit s vesmírem. Dnes cestují spolu po celém světě a sdílejí s ostatními svůj způsob, jak dosáhnout zvláštního přirozeného stavu zvaného extáze. Několik posledních let poznali řadu různých cest jak k extázi dospět. Cesty které vedou skrze jógu, tantru, meditaci a tanec. Zvláštní otevřenost a ochota vydat se s těmi, které provázejí, do míst, kde se otevírá bytost bytosti, dodává jejich dílnám hlubokou a svobodnou atmosféru.


Cena 450 Kč.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!


dílna:   Ponořeni v extázi | neděle 19. ledna 19:00 - 22:00 | Kirsty Yogini (Anglie)
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.