druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Jarní tantrajóga pro srdce s harmoniem

neděle 24. března 10:00 – 17:00

Přichází jaro – probouzí se příroda i naše vnitřní krajina srdce.
V zimě příroda odpočívá a mnohé je skryté pod zmrzlou zemí, i my jsme možná byli tak trochu v „zimním módu“. S jarem však může náš skrytý potenciál začít tát, klíčit, růst a hledat cestu zevnitř ven. S příchodem jara pomalu ožíváme a probouzíme se.

Pojďme společně roztávat v srdci za doprovodu hladivého zvuku harmonia, které rozezní prostor jako malé varhany. Provázet nás bude také náš hlas – léčivé vibrace, plné života a inspirace, které se šíří celým tělem při zpívání manter. Zevnitř, skrze své tělo, budeme zjišťovat, že svět je bezpečné místo pro život, ve kterém se můžeme otevřít radosti, lehkosti a pozvat si k sobě do života hojnost a naplnit své srdce.

Zaměříme se na naše osobní vyladění v klidu, harmonii. Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení techniky kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás. Propojíme se se svou vnitřní krajinou, kterou necháme roztávat. Toto spojení ať slouží pro uvolnění těla, starých ,,zamrzlostí,, a ztuhnutí. Dovolíme si zpracovat emoce, spřátelíme se se svou vlastní myslí, srdcem. Vyzkoušíme i oblíbenou relaxační techniku jóga nidra, která přináší hluboké uvolnění těla i mysli.

Vhodné pro ženy i muže, pro ty kdo chtějí objevit jógu, stejně pro pokročilejší. Cvičení nebude fyzicky náročné. Žádá si však zájem o vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet.

Dagmar Volfová (Kala Aryavrat)

Vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli, jehož cílem je rozšiřování vědomí. Praxe kterou předává je jemná a přesto, nebo právě proto směřuje do hloubky. Pomalejší, ne příliš fyzicky náročný přístup vychází z jejích zkušeností. Mezi ně patří její vlastní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také 5 leté studium autentické tantry pravé ruky v Indii, jejichž součástí jsou mantra meditace, ohnivé rituály yagna a yantry. Dnes provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii a na Bali.

Dílna je intenzivní: neděle 10:00 – 17:00

Cena 1420 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 420 Kč.

Rádi byste se zúčastnili tohoto setkání? Rezervujte si místo!


při příležitosti:   Jarní tantrajóga pro srdce | neděle 24. března 10:00 - 17:00 | Dagmar Volfová
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.